1. Anasayfa
 2. Teknoloji

McAfee Abonelik İptali Nasıl Yapılır? [ÇÖZÜLDÜ] 2024

McAfee Abonelik İptali Nasıl Yapılır? [ÇÖZÜLDÜ] 2024
0

McAfee abonelik iptali nasıl yapılır sorusu sosyal medyada merak konusu haline geldi. McAfee antivirüs programını kullanan insanlar, abonelik iptalinin nasıl yapılacağını araştırmaya başladı. Aboneliğinizi sonlandırma işlemi aslında oldukça basit. Bu içeriğimizde McAfee antivirüs programı hakkında sorulan soruların cevaplarını vereceğiz. İşte, McAfee antivirüs programı hakkında tüm merak edilenler!

Dünyanın en çok kullanılan antivirüs programlarından birisi olan McAfee, milyonlarca kullanıcı sayısına sahiptir. Uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan McAfee, günümüzde hala aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Artık günümüz çağı gereği tüm işlerimizi akıllı cihazlarımız üzerinden gerçekleştiriyoruz. Bu sebepten dolayı akıllı cihazlarımızın güvenliği çok önemli bir noktada. İnsanlar akıllı cihazlarını kötü amaçlı yazılımlardan korumak için antivirüs programlarına yöneliyor. Antivirüs programları cihazlarını kötü amaçlı yazılımlardan ve virüslerden korumaya yardımcı oluyor. Bazı kullanıcılar ise antivirüs programlarını işi bitince kaldırmak istiyor. McAfee antivirüs kullanıcıları abonelik iptalinin nasıl yapıldığını soruyor. Bu sorunun cevabı içeriğimizde mevcut. Hadi, içeriğimize geçelim. İşte, tüm detaylar…

McAfee Abonelik Fiyatları Nedir?

McAfee abonelik fiyatları nedir sorusu antivirüs programı arayan insanlar tarafından sıkça aratılıyor. Dünyanın en iyi antivirüs programları arasında gösterilen McAfee, milyonlarca kullanıcı sayısına sahiptir. McAfee antivirüs programı bilgisayarınızı, tabletinizi ve akıllı cihazınızı kötü amaçlı yazılımlardan korur ve cihazlarınızda herhangi bir kötü amaçlı yazılım varsa temizler.

mcafee abonelik iptali nasıl yapılır

Günümüzde artık çoğu insan işlerini telefonları ya da bilgisayarları üzerinden yapıyor. Bu sebepten dolayı bu platformların güvenliği aşırı önemli bir noktaya geliyor. İnsanlar cihazlarının güvenliğini sağlamak ve varsa kötü amaçlı yazılımları temizlemek için antivirüs programlarına yöneliyor. Dünyanın en çok kullanılan antivirüs programlarından birisi olan McAfee ise antivirüs programı alanında kendisinden sıkça söz ettirmeyi başardı. Antivirüs programı araştıran insanlar kendilerine en uygun ve güvenli olanını araştırıyor. Peki, McAfee abonelik fiyatları nedir? İşte detaylar:

 • McAfee Total Protection (3 Cihaz): 29.90 TL / AY
 • McAfee Total Protection (5 Cihaz): 35.90 TL / AY
 • McAfee Total Protection (10 Cihaz): 43.90 TL / AY
 • McAfee Güvenli Aile Paketi: 23.90 TL / AY

McAfee Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

McAfee abonelik iptali nasıl yapılır sorusu kullanıcılar tarafından sıkça merak ediliyor. Aboneliği iptal etme işlemi aslında oldukça basittir. Bazı kullanıcılar antivirüs programları ile işleri bitince aboneliklerini iptal etmek istiyor. Fakat kullanıcılar McAfee aboneliklerini nasıl iptal edeceğini bilmiyor. İşte, McAfee abonelik iptali nasıl yapılır sorusunun cevabı sizlerle:

 • İlk olarak McAfee web sitesine giriş yapıyoruz.
 • Hesabımıza giriş yaptıktan sonra adınızın altında bulunan ‘Abonelikler‘ seçeneğine tıklıyoruz.
 • Etkin abonelikler seçeneğine geliniz ve iptal etmek istediğiniz McAfee aboneliğine tıklayınız.
 • Son olarak ‘Aboneliği iptal et‘ seçeneğine basarak, iptal işlemini gerçekleştiriniz.

McAfee abonelik iptali işlemleri bu kadar basittir. Aboneliğini iptal ettikten sonra taahhütünüz bitene kadar yine kullanabilirsiniz. McAfee aboneliği sonlandırma işlemini yukarıdaki adımları izleyerek başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

Sonuç

Kısacası bu içeriğimizde McAfee abonelik iptali nasıl yapılır sorusunun cevabını detaylı bir şekilde açıkladık. İçeriğimiz hakkındaki görüş, düşünce ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayınız. Ek olarak diğer en çok kullanılan antivirüs programı hakkında yazdığımız ‘Eset Antivirüs Nasıl Kaldırılır? [ÇÖZÜLDÜ] 2024‘ yazımıza ise buradan ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir