1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Volim İçindekiler Nelerdir? Alkol Oranı Düştü mü?

Volim İçindekiler Nelerdir? Alkol Oranı Düştü mü?
0

Alkollü içecek denilince ilk akla gelen isimlerden birisi de Volim oluyor şüphesiz. Hem fiyatı hem de etkisiyle oldukça popülerleşen Volim sevilen alkollü içecekler arasında yer almaktadır. Alkollü içeceklerin bir çoğu keyif verici özelliğe sahip olurlar. Peki alkollü içecekler arasında en çok tüketilenlerden biri olan Volim içindekiler nedir? Volim’in içinde neler var? Volim alkol oranı düştü mü? Gelin birlikte bunlara göz atalım..

Volim’in alkol oranı eskiden %14,4’tü ancak sonradan alınan kararla birlikte artık Volim alkollü içeceğin alkol oranı %6,9’a düşürüldü. Ancak hem fiyat artışı, hem de alkol oranının düşürülmesi nedeniyle artık Volim diğer alkollü içeceklere göre popülerliğini yavaş yavaş kaybetmeye başladı. Ancak yine de hala en çok satan alkollü içecekler arasında yer alıyor. Peki Volim içindekiler neler? İçerisinde neler var?

volim içindekiler nelerdir

Volim İçindekiler Nelerdir?

Eskiden alkol oranı yüksek olan Volim, son zamanlarda çok daha az bir alkol oranıyla karşımıza çıkıyor. Volim’in içerisinde beyaz şarap bulunmaktadır. Beyaz şarap ve tatlandırıcılar ile harmanlanarak üretilen Volim’in içerisinde; limon, su, şeker, beyaz şarap, ve votka bulunmaktadır. Etkili ve güzel tada sahip Volim’in içinde hem şarap hem de votka bulunuyor.

Volim’in içimde yumuşak ve hoş bir tadı vardır. Ancak oldukça etkili bir alkol içeceğidir. En uygun fiyata alabileceğiniz alkollü içeceklerden biri olduğundan dolayı çok fazla tercih ediliyor. Son zamanlarda alkol oranı düşürülmeseydi belki de en popüler alkollü içecek olabilirdi. Ancak bazı nedenlerden ötürü alkol oranı düşürüldü.

Volim Alkol Oranı Düştü mü?

Evet, Volim’in alkol oranı %14,4’ken, %6,9’a kadar düşürüldü. Şu anda piyasada satılan Volim’lerin güncel alkol oranı %6,9’dur. Alkol oranının neden düştüğü hakkında net bir bilgi bulunmasa da, diğer alkol firmalarının etkisiyle mecburi olarak düşürüldüğü biliniyor. 2023 yılından itibaren üretilen Volim’lerde güncel olarak alkol oranı %6,9 olmaktadır. Buna göre, 2023 yılında Volim alkollü içeceklerin alkol oranı düşmüştür.

Alkol oranı düştükten sonra Volim satışlarında bir gerileme olduğu tahmin ediliyor. Birçok kişi alkol oranının düşürülmesiyle birlikte artık Volim tercih etmediğini ifade ediyor. Volim içindekiler, beyaz şarap ve votka olsa da, alkol oranının düşük olması tercih edilmeme sebebi olabiliyor.

volim alkol oranı düştü mü

Volim Alkol Oranı Kaç 2024?

2024 yılında piyasada bulunan Volim alkollü içeceklerde alkol oranı %6,9 olarak ayarlanmıştır. Yeni üretilen Volim alkollü içeceklerinde artık alkol oranı %6,9’dur. 2023 yılının öncesinde ise bu oran %14,4’tü. Ancak sonradan alkol oranı düşürüldü.

Volim Fiyatları 2024 Tam Liste

Volim fiyatları 2024 yılında aşağıdaki şekildedir. Şu anda 1 litrelik Volim’in fiyatı 220 TL’dir. Volim içindekilere göre ve çeşitlerine göre fiyatlar değişmektedir. Migros ve Carrefour marketlerde Volim’i satın alabilirsiniz. Şu anda güncel fiyatı 96 TL olmaktadır. Ancak fiyatlar sürekli olarak değişiklik gösterebilir.

24 cl Volim – 90 TL
24 cl Limonlu Volim – 96 TL
24 cl Vişneli Volim – 96 TL
24 cl Yeşil Elmalı Volim – 96 TL
24 cl Mojitolu Volim – 96 TL
24 cl Karpuz-Çilekli Volim – 96 TL
Sek On The Beach – 96 TL
24 cl Orman Meyveli Volim – 96 TL
24 cl Portakal Volim – 96 TL
Shot Viski Cola – 96 TL
Enerji içeceği aromalı Volim – 96 TL
4 Volim Bira – 96 TL

Bu içeriğimizde sizlere Volim içindekileri ve Volim alkol oranı düştü mü gösterdik. Görüş ve önerileriniz bizim için oldukça önemlidir. Aşağıda yorumlar kısmında bizlere tavsiyelerinizi ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

İlk Küfür Ne Zaman Bulundu? İlk Küfrü Eden Kimdir?

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 1
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir