1. Anasayfa
 2. Dedikodu

ANKAmall Paribu Cineverse Filmler ve Seansları (GÜNCEL) 2024

ANKAmall Paribu Cineverse Filmler ve Seansları (GÜNCEL) 2024
0

ANKAmall Paribu Cineverse filmler ve seansları sorusu sosyal medyada merak konusu haline geldi. Sinemaya gitmek isteyen vatandaşlar ANKAmall Paribu Cineverse filmler ve seans saatlerinin ne olduğunu internette sıkça aratmaya başladı. İçeriğimizde ANKAmall Paribu Cineverse filmler ve seansları bilgisini detaylı bir şekilde açıkladık.

Son zamanlarda sinemaya gitmek isteyen ve film izlemek isteyen vatandaşlar sinemada hangi filmin olduğunu ve seanslarını merak ediyor. Bunun üzerine kullanıcılar ANKAmall Paribu Cineverse filmler ve seansları araştırmasını yapmaya başladı. Peki, ANKAmall Paribu Cineverse filmler ve seansları nedir?

Bu içeriğimizde ANKAmall Paribu Cineverse filmler ve seansları sorusunun cevabından bahsedeceğiz. Son zamanlarda birçok vatandaşın araştırdığı ANKAmall Paribu Cineverse filmler neler ve seansları ne zaman sorusunun cevabını vereceğiz. Paribu Cineverse hakkında kafanıza takılan tüm soruların cevapları içeriğimizde mevcut. Hadi, içeriğimize geçelim. İşte, ANKAmall Paribu Cineverse filmler ve seansları nedir sorusunun cevabı sizlerle…

ANKAmall Paribu Cineverse Filmler ve Seansları (GÜNCEL)

Son zamanlarda sinemaya film izlemeye giden vatandaş sayısı bir hayli arttı. Bazı vatandaşlar sinemada film izlemekten daha keyif aldığını söylüyor. Son günlerde sinema filmi izlemek isteyen vatandaşlar bölgesinde bulunan sinema salonlarına yöneldi. Ankara’da sinema filminin 1 numaralı adresi ANKAmall Paribu Cineverse ile doya doya vizyondaki her filmi izleyebilirsiniz.

ANKAmall Paribu Cineverse Filmler ve Seansları

ANKAmall AVM’ye sinema filmi izlemeye gitmek isteyen vatandaşlar ANKAmall Paribu Cineverse filmler ve seansları sorusunun cevabını merak ediyor. Vatandaşlar hem hangi filmin vizyonda olduğunu hem de film saatlerini araştırmaya başladı. Peki, ANKAmall Paribu Cineverse filmler ve seansları nedir? İşte detaylar…

ANKAmall Paribu Cineverse’de vizyonda olan film ve seanslarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yukarıda ANKAmall Paribu Cineverse filmler ve seansları sorusunun cevabını net bir şekilde açıkladık. Sinemaya gitmek isteyen vatandaşlar öncesinde bilgi almak için yukarıdaki linke bakabilir ve salonda gideceği filme rezervasyon yaptırabilir.

ANKAmall Paribu Cineverse Sinema Bilet Ücreti Nedir? 2024

ANKAmall Paribu Cineverse sinemasına gitmek isteyen vatandaşlar bilet ücretlerinin ne kadar olduğunu merak ediyor. Bunun üzerine sinema filmine gitmek ve seansları öğrenmek isteyen birçok vatandaş ANKAmall Paribu Cineverse sinema bilet ücretlerini internet üzerinden araştırmaya başladı. ANKAmall Paribu Cineverse sinema salonunda fiyatlar şu şekilde sıralanmaktadır: TAM, ÖĞRENCİ, VIP.

Tam bilet, yetişkin insanlara satılan bilettir. Öğrenci bileti, öğrenci olan kişilere satılan bilettir, öğrenci olduğunuzu kanıtlayan bir belge yanınızda bulunmalıdır. VIP Bilet ise özel salonlarda film izleme imkanı sunar. Peki, ANKAmall Paribu Cineverse sinema bilet ücreti ne kadar?

 • TAM BİLET: 205 TL
 • ÖĞRENCİ BİLET: 190 TL
 • VİP BİLET: 257 TL

ANKAmall Paribu Cineverse’de bilet fiyatları bu şekildedir. ANKAmall Paribu Cineverse’da her pazartesi ve çarşamba günleri halk günüdür. Bu günlerde Paribu Cineverse sinema salonlarında bilet fiyatlarında indirimler olmaktadır. Halk günlerinde bilet fiyatlarında ciddi indirimler olmaktadır. Halk günlerine resmi tatiller ve bayramlar dahil değildir. 3D filmlerde ise ekstra olarak 3 TL ücret alınmaktadır. Paribu Cineverse ile film keyfini doya doya yaşayabilirsiniz.

Bu içeriğimizde ANKAmall Paribu Cineverse filmler ve seansları sorusunun cevabını detaylı bir şekilde açıkladık. Son zamanlarda birçok vatandaşın sıkça arattığı ANKAmall Paribu Cineverse filmler ve seansları sorusunun cevabını verdik. Paribu Cineverse ile doya doya dilediğiniz vizyondaki filmin izleme keyfini yaşayabilirsiniz. Paribu Cineverse sinema salonları hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? İçeriğimiz hakkındaki görüş, düşünce ve önerilerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayınız. Yorumlarınız bizim için çok önemlidir. Bu tarz ‘Alakasız‘ içeriklere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir