1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

GAIN Şifre Sıfırlama Nasıl Yapılır? GAIN Şifremi Unuttum!

GAIN Şifre Sıfırlama Nasıl Yapılır? GAIN Şifremi Unuttum!
0

GAIN şifre sıfırlama nasıl yapılır sorusunu soranlar için GAIN şifre sıfırlama işlemlerinin tüm detaylarını anlattık. GAIN üyeliğinizin şifresini unuttuysanız hiç endişelenmenize gerek yok. Kolay bir şekilde GAIN platformundaki şifrenizi sıfırlayabilir ve yeni bir şifre oluşturabilirsiniz. Bunu yapmak için neler yapmanız gerektiğinden detaylıca bahsettik. GAIN Şifremi unuttum ne yapmalıyım? İşte tüm detaylar…

Video içerik platformu GAIN üyeliğiniz varsa ve üyeliğinizin şifresinin ne olduğunu hatırlamıyorsanız şifrenizi sıfırlamanız gerekecektir. Şifrenizi sıfırlamak çok zor bir işlem değildir. GAIN üzerinden kolay bir şekilde bu işlemi yapabiliyorsunuz. Son zamanlarda popüler olan içerik platformu GAIN’de birçok içerik bulunuyor. Bu platformda bir üyelik açtığınızda sonradan hesabınızın giriş bilgilerini unutmanız mümkün. GAIN Şifre sıfırlama nasıl yapılır şimdi birlikte bakalım…

gain şifre sıfırlama nasıl yapılır

GAIN Platformu Ne İşe Yar?

GAIN, Exxen, Netflix ve Disney+ gibi çeşitli içerikler sunan ücretli bir içerik platformudur. Mevzular Açık Mikrofon’un da GAIN’e taşınmasının ardından popülerliği artan GAIN platformu son zamanlarda binlerce üyeye ulaşmayı başardı. Böylece Türkiye’de popüler olan içerik platformlarından biri olan GAIN, şu anda 2 milyondan fazla kullanıcıya sahip.

GAIN Şifre Sıfırlama Nasıl Yapılır?

GAIN’de şifrenizi sıfırlamak oldukça basittir. Her platformda olduğu gibi GAIN’de de E-Posta doğrulması aracılığıyla şifre sıfırlama işlemi gerçekleştirilebilir. Aşağıdaki adımları takip ederek GAIN platformundaki şifrenizi sıfırlama talebinde bulunabilirsiniz. Bu işlem yalnızca birkaç dakika sürer.

Buraya tıklayarak GAIN şifre sıfırlama sayfasına gidin.

Açılan sayfada GAIN’de kayıtlı olan e-postanızı girebileceğiniz bir alan karşınıza çıkacaktır. Buraya e-posta adresinizi girerek, “E-Posta adresime kod gönder” butonuna tıklayın.

Ekran görüntüsü 2024-04-19 121859

Bunu yaptığınızda kayıtlı olan e-postanıza bir kod gönderilecek ve aynı zamanda karşınıza şifre sıfırlama ekranı çıkacaktır.

İlk kutucuğa e-postanıza gelen kodu, 2. ve 3. kutucuklara yeni şifrenizi girmeniz gerekecektir.

Son olarak “Kaydet” butonuna bastığınızda hesabınızın şifresi yenilenmiş olacaktır.

GAIN şifre sıfırlama işlemi aslında bu kadar basit. Yalnızca 1 dakika içerisinde bu adımları uygulayarak GAIN’deki hesabınızın unutulan şifresini sıfırlamanız mümkün. Bunu yapmak hiç zamanınızı almıyor.

GAIN Şifremi Unuttum?

GAIN hesabınızın şifresini unuttuysanız yukarıda da belirttiğimiz şifre sıfırlama sayfası üzerinden hesabınızın şifresini değiştirebilirsiniz. GAIN, bu konuda bu kolaylığı sizlere sağlıyor. Hiç vakit harcamadan şifrenizi yenileyip GAIN platformunda seyir keyfinize devam edebiliyorsunuz. GAIN parolanızı unuttuğunuz için bu nedenle endişelenmenize hiç gerek kalmıyor. Hatta öyle ki, yalnızca parolanızı değil e-postanızı unutsanız dahi mutlaka bir çözüm yolu bulunuyor. Bu durumdan da aşağıdaki başlığın altında bahsettik.

GAIN E-Postamı Unuttum?

Eğer GAIN platformunda kayıtlı olan şifrenizi değil de e-postanızı unuttuysanız bu durum biraz daha karmaşık bir hal alıyor. Çünkü bu kez sıfırlama kodu gönderebileceğiniz bir e-posta da yok. Bu durumda devreye satın alma bildirimleri giriyor. Eğer mobil ödeme (Play Store veya App Store) ile bir hesap açtıysanız bu durumda hesabınızın bulunması zor oluyor. Bu nedenle GAIN size aboneliğinizi iptal etmenizi ve yeni bir hesap açıp o hesap üzerinden abonelik almanızı öneriyor. Ancak online ödeme ile ödeme yaptıysanız veya hesabınızı kaybetmek istemiyorsanız, GAIN destek merkezi ile iletişime geçmeniz daha iyi olacaktır. Ödeme bilgilerinizi ilettiğinizde GAIN size hesabınızı kurtarmanız konusunda yardımcı olacaktır.

Bu içeriğimizde GAIN şifre sıfırlama nasıl yapılır sorusuna detaylı bir şekilde yanıt verdik. GAIN’de unutulan parola veya e-posta durumu olduğunda hesabınıza geri nasıl ulaşacağınızı bir bir gösterdik. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir