1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Tuna Tavus Goril Faruk Kardeş Mi? Abisi Kim?

Tuna Tavus Goril Faruk Kardeş Mi? Abisi Kim?
0

Tuna Tavus Goril Faruk kardeş mi? Abisi kim? soruları sosyal medyada merak konusu haline geldi. Sosyal medya kullanıcıları Tuna Tavus ve Goril Faruk’un kardeş olup olmadığını araştırmaya başladı. Tuna Tavus ve Goril Faruk, beraber abartı yemek yedikleri videolar ile tanındılar. İzleyenler bu ikilinin kardeş olduğunu düşünüyor. Sosyal medyaya geçtiğimiz günlerde Tuna Tavus ve Goril Faruk hakkında kardeş iddiaları ortaya atıldı.

Son günlerde Tuna Tavus ve Goril Faruk takipçileri, Tuna Tavus Goril Faruk kardeş mi sorularını sormaya başladı. YouTube’da beraber çektikleri videolarda benzerlikleri kardeş olduğu iddialarını ortaya çıkardı. İkilinin birbirine çok benzemesi ve sürekli beraber takılmaları, aynı evde kalmaları bu iddiaları güçlendirdi. Peki, Tuna Tavus Goril Faruk kardeş mi?

Bu içeriğimizde Tuna Tavus Goril Faruk kardeş mi? Abisi kim? sorularının cevaplarından bahsedeceğiz. Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada çıkan Tuna Tavus ve Goril Faruk kardeş iddiaları takipçileri adeta şaşkına çevirdi. Peki, bu iddialar ne kadar doğru? Tuna Tavus ve Goril Faruk hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler yazımızda mevcut. Hadi içeriğimize geçelim, işte tüm detaylar…

Tuna Tavus Goril Faruk Kardeş Mi?

Tuna Tavus ve Goril Faruk ilk sosyal medyada yediği abartılı yiyecek ve içecek videoları ile tanındı. Tuna Tavus ilk olarak Orkun Işıtmak’ın en çok yemek yeme yarışmalarına katılarak kendini sosyal medyaya tanıttı. Daha sonrasında kendi bireysel kanalını açarak YouTube platformuna giriş yapmış oldu. Tuna Tavus videolarında bir ailenin 1 aylık yemeğini sadece 1 günde tek başına yiyerek izleyenleri adeta şaşkına çevirdi. Bu sayede Tuna Tavus izleyiciler tarafından çok sevildi. Tuna Tavus kanalını açtıktan kısa bir süre sonra milyonlarca abone sayısını geride bıraktı. Şuan da YouTube Türkiye’de en çok izlenen kanallardan birisi haline geldi.

tuna tavus goril faruk kardeş mi

Sosyal medya fenomeni Goril Faruk ise sosyal medyaya ilk olarak TikTok ile başladı. Goril Faruk, Tuna Tavus’a göre biraz farklıydı. Tuna Tavus çok yemek yiyordu, Goril Faruk ise çok içecek tüketiyordu. Goril Faruk içecekleri çok hızlı bir şekilde tüketerek insanları şaşkına çevirdi. Goril Faruk bu TikTok videoları ile kısa sürede geniş kitlelere ulaşmayı başardı.

Tuna Tavus daha sonrasında Goril Faruk’a beraber video çekme teklifi sundu. Goril Faruk bu teklifi kabul ederek beraber video çekmeye başladılar. İkilinin dostluğu bu şekilde ortaya çıktı. Goril Faruk, Tuna Tavus’un yanında durarak çok kısa bir süre içerisinde 30 kilodan fazla bir kilo aldığını açıkladı. Ek olarak Tuna Tavus’un aylık kazancı ne kadar? yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyaya Tuna Tavus ve Goril Faruk hakkında bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Tuna Tavus ve Goril Faruk kardeşti. Bu haberi gören Tuna Tavus ve Goril Faruk takipçileri ikilinin bir bağı olup olmadığını araştırmaya başladı. Peki, Tuna Tavus Goril Faruk kardeş mi?

CEVAP: Hayır, kardeş değiller. Sosyal medya aracılığı ile tanışmışlar ve arkadaş olmuşlardır. İkisinin arasında herhangi bir akrabalık bağı bulunmamaktadır. Sosyal medyada ortaya atılan iddialar asılsızdır, gerçeği yansıtmamaktadır.

Goril Faruk’un Abisi Kim?

Sosyal medya fenomeni Goril Faruk, çektiği videolar ile kısa süre içerisinde milyonlarca takipçi sayısına ulaşmayı başardı. Takipçileri Goril Faruk’un abisinin kim olduğunu merak etmeye başladı. Goril Faruk videolarında abisi olduğunu ve abisini uyandırmadan challengelar yaparak takipçilerinin abisini merak etmesini sağladı. Peki, Goril Faruk’un abisi kimdir? Maalesef, Goril Faruk’un abisi hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Goril Faruk abisini daha önce hiç açıklamamış, göstermemiştir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (0)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir