1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Enpara Benzeri Bankalar Nelerdir? 5 Enpara Alternatifi Banka Önerisi

Enpara Benzeri Bankalar Nelerdir? 5 Enpara Alternatifi Banka Önerisi
0

Enpara benzeri bankalar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en çok sevilen bankacılık uygulamalarından biri olan Enpara’ya alternatif arayan birçok kullanıcı bulunuyor. Masrafsız bankacılığı ile ön plana çıkan Enpara gibi masrafsız bankacılık sunan birçok banka bulunmaktadır. Bu içeriğimizde size Enpara alternatifi bankalardan bahsedeceğiz. Havale EFT ücreti olmayan, kart aidatı olmayan, hesap kesim ücreti almayan tüm bankaları tek bir listede bir araya getirdik. İşte tüm detaylar…

Enpara, 2012 yılından bugüne sunduğu masrafsız bankacılık hizmetleriyle sürekli olarak sevilen bankalar arasında ilk sırala adını yerleştirmeyi başarmıştır. Ancak yeri geliyor farklı bankalara ihtiyaç duyuyoruz. Birden fazla banka hesabı kullanmanız gerekiyor da olabilir. Ya da Enpara’yı kullanmaktan vazgeçip, Enpara’ya bir alternatif arıyor da olabilirsiniz. Bu nedenle Enpara benzeri bankalar hakkında detaylı bir liste hazırladık. Bu listede en iyi Enpara alternatifi bankalar yer alıyor.

enpara benzeri bankalar 2024

Enpara Benzeri Bankalar (5 Öneri)

Enpara kullanıyorsanız ve masrafsız bankacılık sunan başka banka önerileri arıyorsanız bu listeyi inceleyebilirsiniz. Listemizde Enpara’ya alternatif olabilecek çeşitli banka önerilerinde bulunduk. Aşağıdaki bankalar da masrafsız bankacılık hizmeti sunmaktadır. Bu nedenle bu listeye de bir bakmanızı ve incelemenizi tavsiye ederiz.

Kuveyt Türk

İlk sırada masrafsız bankacılık hizmeti sunan Kuveyt Türk yer almaktadır. Kuveyt Türk’te de aynı Enpara’da olduğu gibi herhangi bir havale EFT ücreti ödemiyorsunuz. Ayrıca hesap kesim ücreti veya kredi kartı aidatı gibi çeşitli ücretlendirmeler de Kuveyt Türk’te yok. Bu nedenle Enpara’ya en çok benzeyen bankalar arasında Kuveyt Türk’te yer almaktadır. Enpara’yı tercih eden birçok insan Kuveyt Türk bankacılığını da tercih ediyor. Kuveyt Türk’e referans ile kayıt olmak isterseniz bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Cepteteb

Cepteteb bankacılığı da Enpara ve Kuveyt Türk gibi masrafsız bankacılık sunmaktadır. Ancak diğerlerinden farklı olarak Cepteteb bankacılığında kart ücretleri bulunuyor. Kredi kartı ücreti dışında herhangi bir havale EFT ücreti ödemiyorsunuz. Bu nedenle Enpara’ya alternatif olabilecek bankalar arasında yer alıyor. Cepteteb mi Enpara mı konusundan daha önce bahsetmiştik.

thumbnail
Benzer Yazı
Cepteteb mi Enpara mı? Enpara vs Cepteteb Hangisi Daha İyi?

Türkiye Finans

Türkiye Finans bankacılığında da masrafsız bankacılık anlayışı vardır. Herhangi bir Havale, EFT ücreti ödenmemektedir. Bu nedenle Enpara benzeri bankalar listemizde Türkiye Finans’ta yer almaktadır. Türkiye Finans bankasının tüm ücretlendirmeleri hakkında bilgi sahibi olmak için buraya tıklayın.

FibaBanka

FibaBanka’da çok kullanılan bankalar arasında yer alıyor. Herhangi bir ücret talep etmeyen FibaBanka’da da, Havale ve EFT ücretleri bulunmuyor. Ücretsiz olarak para transferlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylece Enpara’ya alternatif olan bir banka daha bulmuş oluyorsunuz. FibaBanka’da Enpara’ya benzeyen bir bankadır.

Vakıfbank

Vakıfbank’ta da havale ve EFT yaparken ücret kesintisi yapılmıyor. Ayrıca Vakıfbank’ta da Enpara’da olduğu gibi yıllık kart aidatı gibi ücretler bulunmamaktadır. Enpara’ya benzeyen ve Enpara bankacılığına alternatif bir banka olabilecek bir diğer banka da Vakıfbank’tır. Bunun nedeni herhangi bir ücret kesintisi olmaması ve masrafsız bankacılık hizmeti sunmasıdır. VakıfBank’ın tüm ücretleri hakkında buradan bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu 5 bankadan her biri, masrafsız bankacılık hizmetleriyle Enpara’ya benzemektedir. Bu nedenle de Enpara’ya alternatif arayanlar için tercih edilebilecek en iyi 5 banka olabilecek bankalardır. Tabii ki bu sıralamayı biz kendi tercihimize göre hazırladık. Diğer masrafsız bankacılık hizmeti veren bankaları da inceleyebilirsiniz.

Bu içeriğimizde Enpara benzeri bankalar listelendi. Enpara’ya alternatif olarak kullanabileceğiniz 5 farklı banka önerisini sizlere sunduk. Bu bankalar hakkında daha fazla bilgi almak için bankaların internet sitelerini inceleyebilirsiniz. Kampanya ve ücretlerde farklılıklar oluşmuş olabilir. Bu nedenle en doğru bilgiyi bankaların kendi internet sitelerinden alabilirsiniz. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir